Šogad Skolotāju diena Vārkavas vidusskolā tika svinēta ceturtajā oktobrī. Svinīgo Skolotāju dienai veltīto pasākumu vadīja 12. klases skolēni.
Vispirms skolotāji tika sveikti ar dzejoļiem, dziesmām, anekdotēm un ainiņām no skolas dzīves. Bija ieradies arī «astrologs», kurš skolotājiem paredzēja viņu veiksmes un neveiksmes turpmākajā darbā. Kā jau katru gadu, arī šogad, skolotāji apsveikumā no skolēniem saņēma visskaistākos rudens ziedus.
Ar apsveikumiem un laba vēlējumiem skolotājus svētkos sveikt bija ieradusies arī Vārkavas novada domes priekšsēdētāja Anita Brakovska.

Turpmākajā dienas gaitā 12. klases skolēni iejutās skolotāju lomā un steidzās vadīt mācību stundas, bet skolotāji darbojās radošajā darbnīcā «Bioķīmijas laboratorija».
Šīs dienas laikā skolas bijušie absolventi un skolēnu vecāki bija iesaistīti aktivitātē «Iespējamā misijā», kur parādīja savu prasmi darbā ar skolēniem, vadot mācību stundas. Dienas beigās visi «jaunie skolotāji» dalījās pieredzē par iejušanos skolotāju profesijā un saņēma nelielas dāvaniņas.

«Mediju» pulciņa dalībniece Sandra Brakovska

« 1 gada 281 »
Share this...