Sveicam Latvijas dzimšanas dienā!

Posted in Aktualitātes, Bibliotēka, Unknown | Leave a comment

Izgaismosim nozīmīgās vietas mūsu apkārtnē.

Posted in Aktualitātes, Bibliotēka | Leave a comment

Svētku koncerts

Lāčplēša diena

11.11.2022. Lāčplēša diena ir iesākusies patriotiskā noskaņā. Pie mums ciemojās un par zemessardzi stāstīja Zemessardzes 35. kājnieku bataljona vecākā zemessardze Liene Lukjanska, arī Vārkavas vidusskolas absolvente. Pēcpusdienā visa skola piedalījās piemiņas brīdī par 1919.gada Brīvības cīņu kara skolas kritušajiem kadetiem, kuri cīnījās pret Bermonta karaspēku. Iededzām svecītes pieminot kritušos. Pēc tam visi kopīgi devāmies uz skolas ēdamzāli, lai turpinātu Vārkavas pamatskolas Lāčplēša dienas tradīciju. Dienas turpinājumā skolēni pulcējās pie galdiem un baudīja rupjmaizi, ābolu ievārījumu un miežu kafiju, fonā skanēja  karavīru dziesmas. Jāuzsver, ka tradicionāli uz Melnās kafijas vakaru  „Melnās kafijas vakars“ ir tradīcija, kas ir mūsu skolā jau vairākus gadus, kad pieminam 14 kritušos kara skolas kadetus.

Stāstnieku konkurss

9.novembrī skolas bibliotēkā notika tradicionālais stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa! ” Konkursā veiksmīgi piedalījās Vairis Lozda(1.kl.), Jēkabs Norkārklis(1.kl.), Evelīna Purviņa(2.kl.), Reinis Kancāns(2.kl.), Signe Laganovska(3.kl.), Agija Lozda(3.kl.), Elvis Laganovskis(7.kl.), Mārtiņš Upenieks(8.kl.). Visi stāstnieki konkursam bija ļoti nopietni gatavojušies., jo katram vajadzēja izstāstīt pasaku, dzīves atgadījumu un anekdoti. Stāstnieku sniegumu vērtēja žūrija. 22.novembrī Līvānos notiks Dienvidlatgales stāstnieku konkursa pusfināls. Šoreiz ceļazīmi uz Līvāniem izcīnīja Reinis, Evelīna, Elvis, Mārtiņš.

Halovīnu diena skolā…

Karjeras nedēļa

No 17. līdz 21. oktobrim, visā Latvijā norisināsies . #KarjerasNedēļa, kuras tēma šogad ir “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!”. Daudzveidīgi, aizraujoši un izglītojoši pasākumi visas nedēļas garumā ļaus skolēniem iepazīt savas uzņēmējspējas, taču vecākiem un pedagogiem smelties vērtīgus padomus bērnu superspēju atpazīšanā un attīstīšanā. Aicinām sekot līdzi Karjeras nedēļas aktualitātēm un programmai VIAA mājaslapā, kā arī Valsts izglītības attīstības aģentūras un Tavai karjerai kontos. Vairāk: https://bit.ly/3MjFC9S

Labo darbu nedēļa

VISĀ LATVIJĀ NO 3.-9.OKTOBRIM NORISINĀJĀS AKCIJA LABO DARBU NEDĒĻA 2022! VĀRKAVAS PAMATSKOLAS SKOLĒNU PAVEIKTIE DARBI IR REĢISTRĒTI https://labodarbunedela.palidzesim.lv/ MĀJAS LAPĀ.

Silto džemperu diena!

Saģērbjamies siltajos džemperos.