Laika posmā no 7. – 13. oktobrim mūsu skolas skolēni piedalījās Labo darbu nedēļā. 5. un 6. klases skolēni no zālāja sagrāba jau ‘’noguruša’’ ziedu paklāja detaļas, klases solu un krēslu apakšvirsmas atbrīvoja no košļājamo gumiju ‘’žņaugiem’’. 4. klases skolēni atnesa un skaisti noformēja burciņas, kurās bija ievārījums, sīrups, dažādas mērces, medus, kompots, kuras vēlāk nogādāja uz sociālās aprūpes centru ‘’Vārkava’’. Dāvanas aprūpes centra iemītniekiem bija sarūpējuši arī 8., 9., 10., 12. klases skolēni. 10. un 12. klases skolēni kopā ar klases audzinātājām viesojās aprūpes centrā, kur kopā ar tā iemītniekiem spēlēja dažādas galda spēles un laiku pavadīja sarunājoties.

Divi 11. klases skolēni projekta ietvaros palīdzēja izkrāsot daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpu. 2. klases skolēni savāca sēklas un lapas, no kurām izgatavoja dāvanas vecākiem. Sēklas , kuras palikā pāri, tika atstātas kā našķis putniem ziemā. 3. klases skolēni palīdzēja mūsu novada pensionārei, stāstniecei, folkloras kopas dziedātājai un saimniecei sakopt mājas pagalmu. Bērni novāca noziedējušās puķes un sagrāba lapas. Viens no skolēniem, rūpējoties par pensionāri, ar viņu aprunājās. No 14. – 18. oktobrim skolēni, skolotāji un skolas tehniskie darbinieki piedalījās skolas apkārtnes uzkopšanas talkā – lapu grābšanā.

Ikviens darbs tika veikts ar prieku, un pēc tam pašiem bija gandarījums par paveikto.

‘’Mediju’’ pulciņa dalībnieces Daina Gailuma un Vineta Macuļēviča

Share this...