Kā katru gadu, arī šogad skolas bibliotēkā tika atzīmēta Ziemeļvalstu literatūras nedēļa, kuras moto bija „Svētki ziemeļos”. Īpašā jautrībā tika svinēta Pepijas Garzeķes dzimšanas diena.

No 11. – 15. novembrim  Tēvzemes nedēļas ietvaros notika zīmējumu konkurss ‘’Es zīmēju Latviju’’. Zīmējumu konkursā tika aicināti piedalīties visi skolēni un pirmsskolas grupiņas audzēkņi. Darbus katrs zīmētājs varēja izpildīt sev mīļākajā tehnikā. Darbu vērtēšanā tika ņemta vērā oriģinālākā ideja, rūpīgāk uzzīmētais un tematam atbilstošākais darbs. Labāko darbu autori saņēma pārsteiguma balvas. Apbalvoto vidū bija Valters, Emīls, Intars (1. klase); Elza, Rēzija, Evija (2. klase); Jēkabs, Oļegs, Daniela (3. klase); Dita, Sanija, Madara Līga (4. klase); Mārtiņš (5. klase); Elīna, Linda (7. klase); Sandra, Gunta (8. klase); Vineta, Pauls, Patriks (9. klase); Dace, Lauris, Dmitrijs, Andis (10. klase);  Sigita (11. klase); Sandis B. (12. klase) un Jānis, Agija, Henrijs,Vairis (pirmsskola).

Pašlaik zīmējumi izrotā skolas gaiteni un  ir skatāmi arī skolas bibliotēkā.

  1. novembrī skolas bibliotēkā norisinājās tradicionālais Stāstnieku konkurss ‘’Teci, teci, valodiņa!’’ Konkursā piedalījās folkloras kopas “Volyudzeite”dalībnieki. Katrs konkursa dalībnieks stāstīja latviešu tautas vai citas tautas pasaku, dzīves atgadījumu no savas, vecāku, radinieku vai draugu dzīves un anekdoti .

Konkursa mērķis bija attīstīt un izkopt stāstīšanas prasmes, bagātināt vārdu krājumu un iesaistīties Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un kopšanā. Konkursa dalībnieki varēja iegūt Mazā un Lielā stāstnieka titulu. Visi konkursa dalībnieki saņēma balvas. Ceļazīmi uz Dienvidlatgales Stāstnieku konkursa pusfinālu Līvānos izcīnīja Valters Vilcāns (1. klase), Ērika Some(3. klase), Elvis Laganovskis (4. klase) un Mārtiņš Upenieks (5. klase).

Šobrīd skolēni gatavojas Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensībām.

“Mediju”pulciņa dalībniece Estere Spiridonova.

Share this...