Cerībā, ka pasākumu skaits mazināsies, gaidījām novembra mēnesi, bet viss turpinājās pa vecam.
Ir atsākušās mācību priekšmetu olimpiādes. Kā pirmā bija starpnovadu angļu valodas olimpiāde 10. – 12. klasēm, kurā Kristians Plots (11. klase) ieguva 3. vietu, bet Andrejs Ločs (11. klase) – 2. vietu. Starpnovadu krievu valodas olimpiādē 9. – 12. klasēm Sandis Brakovskis (12. klase) ieguva 2. vietu.
TV spēles “Gudrs, vēl gudrāks”pusfinālā 8. klases skolnieks Ernests Lazdāns kļuva par uzvarētāju un tika uzaicināts kopā ar līdzjutējiem piedalīties spēles finālā.

Skolā notika arī Ekoskolas rīcības nedēļa. Pēc žūrijas vērtējuma Ekoskolu rīcības dienās Vārkavas vidusskola tika apbalvota ar galda spēļu komplektu.
10. – 12. klašu skolēni iesaistījās karjeras nodarbībā ”Kā kļūt produktīvākam? ”
Domājot par veselīgu uzturu, turpinām dalību projektos ”Skolas piens”un “Skolas auglis” .
13. novembrī, projekta ”Latvijas skolas soma” ietvaros, 8. – 9. klases skolēni devās ekskursijā uz Rīgu, kur apmeklēja ”Laimas” šokolādes muzeju un Latvijas Nacionālo vēstures muzeju, kā arī kinoteātrī ”CINAMON” noskatījās filmu „Dvēseļu putenis”.
15. novembrī skolas deju kolektīvs piedalījās Latvijas dzimšanas dienas koncertā skolā un novada aprūpes centrā, deju kolektīvu koncertā Galēnos, bet 16. novembrī – koncertā Rimicānu kultūras namā.
15.novembrī Vārkavas vidusskolā ieradās vēsturnieks Agris Dzenis, no kura stāstījuma uzzinājām daudz interesantu faktu par Latvijas vēsturi.
28. novembrī 8. – 12. klašu skolēniem bija iespēja praktiski darboties LU vadītajās fizikas nodarbībās, jo skolā bija ieradušies pārstāvji no LU fizikas – matemātikas fakultātes, lai popularizētu optometrijas nodaļu. Izglītojamajiem tika dota iespēja iepazīties ar to, ko māca optometrijas nodaļā un darba iespējām pēc studiju beigšanas. Nodarbību laikā izglītojamajiem bija iespēja praktiski iepazīties ar gaismas vadiem, to pielietošanu un acs uzbūvi un to, kā notiek redzes korekcija.
29. novembrī notika programmēšanas, robotikas un elektronikas nodarbība.
Pateicībā par aktīvu dalību Labo darbu nedēļā, 30. novembrī 50 mūsu skolas skolēni kopā ar skolotājiem apmeklēja bezmaksas HK ”Dinamo Rīga” hokeja spēli.
Arī šogad skolā un ārpus tās notiek aktīva sportošana. 7. novembrī 7. – 9. klašu sportisti piedalījās volejbola sacensībās Līvānos.
21. novembrī 3. – 6. klašu skolēni piedalījās ”Mazās balvas”sacensībās Preiļos. Sacensībās trīs 3. vietas izcīnīja Ērika Some; vienu 3. vietu- Matīss Sparāns, Alise Krūmiņa, Nellija Ceple, Sanija Birule un Eduards Melderis; vienu 2. vietu ieguva Dita Ruzģe, taču trīs 2. vietas izcīnīja Olivers Šebels. Godalgoto 1. vietu ieguva Oļegs Furtikovs un Guntis Sparāns. Lai veicas visiem sportistiem arī turpmāk!
Nu skolā ir sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Mācāmies dziesmas, dzejoļus, rotājam klašu telpas, gatavojam dāvaniņas saviem mīļajiem, jo ar katru dienu tuvāk un tuvāk nāk šie gada baltākie un jaukākie svētki…

“Mediju” pulciņa dalībnieces Vineta Macuļēviča un Daniela Smolenska

Share this...