20. decembrī skolas bibliotēkā notika Nacionālās skaļās lasīšanas konkursa 1. kārta. Sacensību dalībnieki klasesbiedru priekšā lasīja fragmentu no paša izvēlētās grāmatas. Par ceļazīmi nākamajai, reģionālajai, kārtai, kura norisināsies Preiļos, sacentās 5. un 6.klases skolēni.Tā kā katram ir nepieciešama liela drosme un pārliecība par sevi, lai auditorijā sniegtu priekšnesumu, uz sacensību aicināti tika arī 4. un 7.klašu audzēkņi.

Vērtēšanā piedalījās latviešu valodas un literatūras skolotājas Kristīne un Silvija, bibliotekāre Melita, kā arī 4.klases audzinātāja un skolotāja Elza.Žūrija noteica, vai katrs dalībnieks ieinteresēja pārējos izlasīt grāmatu, vai lasīšanas priekšnesums spēja klātesošos aizraut, vai teksts tiek izlasīts skaidri un saprotami, piemērotā tempā un intonācijā.

Žūrijas atzinību un labākos vērtējumus izpelnījās Viktorija Kosnikovska no 7.klases un Mārtiņš Upenieks no 4.klases. Par konkursa uzvarētāju  atzīti un ceļazīme uz nākamo kārtu tika piešķirta Alisei Krūmiņai no 5.klases, Rinaldam Božim un Līvai Vaivodei- Šultei no 6.klases.

Vēlam viņiem veiksmīgu startu nākamajā kārtā!

Share this...