13. novembrī Vārkavas vidusskolas bibliotēkā notika Ziemeļvalstu Literatūras nedēļai veltīts pasākums 2.klasei. Pasākums sākās ar pārrunām par Ziemeļvalstu Literatūras nedēļas aizsākumiem, to norisi. Bērni iepazinās ar to Ziemeļvalstu autoru darbiem, kuri atrodas bibliotēkā un ir jau pazīstami lasītājiem. Tāpat noskaidrojām, kas ir Ziemeļvalstis, kur tās atrodas kartē un kāpēc runājam tieši par Ziemeļvalstu autoriem un viņu grāmatām. Kopīgi lasījām Eliasa Volunda un  Angeses Volundas  grāmatas “Rokasgrāmata supervaroņiem” fragmentus. Pārrunājam  kas ir pāridarījumi un kā rīkoties situācijās, ja kāds tiek aizskarts fiziski vai emocionāli. Kas ir supervaronis? Kas padara kādu par supervaroni? Kāds tas izskatās? Kopīgi gatavojām sev izvēlētu supervaroņa masku. Bērni stāstīja, kāpēc vēlas būt izvēlētais supervaronis. Apspriedām, ko ikdienā varētu darīt, lai līdzinātos supervaronim.

Share this...