No 15.-21. oktobrim visā Latvijas teritorijā notika Labo darbu nedēļa. Labo darbu nedēļas aktivitātēs iesaistījās arī mūsu skola. Galvenais uzdevums bija sakopt skolas apkārtni. Lapu grābšanas talkā iesaistījās pirmsskolas grupiņa ‘’Lācīši’’, 1.-12. klašu skolēni, skolotāji, tehniskais personāls. Vairāki klašu kolektīvi nodrošinājušies ar grābekļiem devās sakopt arī Vecvārkavas parku.  

  1. klases skolēni ar pašu sarūpētām lietām un gardumiem devās uz Jēkabpils dzīvnieku patversmi, lai iepriecinātu un jauki pavadītu laiku ar četrkājainajiem draugiem.
  2. klases skolēni vāca ozolzīles, lai pēc tam tās nogādātu meža vai Zooloģiskā dārza iemītniekiem.

Lai iepriecinātu aprūpes centra ļaudis, 10. klases skolniece Valija Vanaga izgatavoja apsveikuma kartiņas.

Skolas un parka teritorija ir sakopta, pūkainie draugi iepriecināti ar gardu barību, mīkstām sedziņām, aprūpes centra ļaudis var baudīt rokām izgatavotas apsveikuma kartiņas. Labo darbu nedēļa pavadīta godam!

 

 

10.klases skolniece

Sindija Edīte Upeniece

Share this...