12. oktobrī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” notika pasākums- „Labo darbu gadatirgus”, kura mērķis bija sekmēt bērnu un jauniešu piederību savai skolai, vietējai kopienai un valstij, veicināt viņu pilsonisko līdzdalību, patstāvību, atbildību un piedalīšanos valsts simtgades svinēšanā.

Pasākuma ietvaros 42 skolēnu komandas no Latgales reģiona, tajā skaitā folkloras kopas „Volyudzeite” pārstāvji , piedalījās Labo darbu gadatirgū, kura laikā prezentēja kompetentiem ekspertiem savu veikumu. Mūsu labais darbs bija „No sirds un sirdi”. Tautiskais apģērbs, skanīgās dziesmas, smieklīgās anekdotes un radošā prezentācija piesaistīja ekspertu uzmanību, un mūsu labais darbs ieguva titulu „Jautrākais labais darbs”. Šādus titulus saņēma tikai 6 labākie labie darbi no 42 komandām. Festivāla laikā notika radošās darbnīcas un meistarklases.

Pasākuma noslēgumā Rēzeknes pilsētas Kultūras namā dalībnieki piedalījās jauniešu muzikālajā parādē „Manc Akorc”. Vakara gaitā varēja baudīt saldo cienastu, un noslēgumā visus sagaidīja salūts. Bijām ļoti priecīgi par iespēju piedalīties šādā pasākumā un mudinām arī citus darīt labus darbus!

10. klases skolniece

Sigita Stivriška

Share this...