Skolēni ir priecīgi, ka beidzot ir iespēja mācīties klātienē un arī aktīvi nodarboties ar sportu.

  1. septembrī norisinājās ikgadējais piedzīvojumu skrējiens “Vārkavas bezceļi”, kurā piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieki: gan mūsu skolas skrējēji, gan entuziasti no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām. Skrējienā gūtas dažādas emocijas, jo šogad trase nebija no tām vieglākajām.

Vējainajā 18. septembrī notika Vārkavas novada 13. atklātais čempionāts vieglatlētikā. Neskatoties uz vēso laiku, sportisti uzrādīja labus rezultātus. Čakli rosījās arī skolēni, kuri darbojās kā tiesneši un stadiona darbinieki.

  1. septembrī skolēni piedalījās tradicionālajā rudens krosā, kurā katrs cīnījās par kādu no pirmajām trim vietām, lai pēc tam kā skolas komandas dalībnieks rādītu labus rezultātus Preiļos krosa stafetēs.

Lietainajā 25. septembrī Koknesē vieglatlētikas sacensībās piedalījās un personīgos rezultātus uzlaboja Brakovskis Ervīns, Soms Markuss, Sparāns Matīss.

Arī šogad skolas sportisti trešdienās dodas uz Preiļu parka pusstundas skrējienu. Tajā var piedalīties katrs, kam ir vēlme mazliet izkustēties un jauki pavadīt laiku.

Elīna Ziemele,

Vārkavas vidusskolas mediju pulciņa dalībniece

Share this...