Labie darbi

Skolēni ar ģimenēm, skolas darbinieki atsaucās aicinājumam iepriecināt kādu senioru ar rudens veltēm. Mīļu roku sarūpētais 1. oktobrī – Senioru dienā – tika nogādāts SAC “Vārkava”. Lai veselība un prieks senioriem!

Rit Labo darbu nedēļa. Skolēni meklē un atrod idejas, kur veikt kādu labu darbu. Lai arī 6.-9.klases mācās attālināti, skolēni kopā ar ģimenēm dara labus darbus. Lai visiem čaklas rokas un atsaucīga sirds!

Silvija Stankeviča,

Vārkavas vidusskolas mediju pulciņa vadītāja


Vasarai pa pēdām

15.septembrī pārgājienos devās 1.-12. klašu skolēni, kuri šajā piedzīvojumā guva ne vien priecīgas emocijas, bet arī neaizmirstamas atmiņas. Katra klase devās uz kopīgi izvēlētām vietām gan pa ierastiem, gan vēl nepazīstamiem, taču nu jau iepazītiem ceļiem.

1.klase iepazina māju “Liniņi” jaukumus; 2. klase baudīja Līksnas muižas parka skaistumu; 3.klase iepazina Vanagus – senlietu krātuvi, kādreizējās skolas sporta laukumu; 4. klase apciemoja Vārkavu – novadpētniecības muzeju-klēti, citas skaistākās vietas; 5. un 12.klases devās uz Jadvigovas “Poto Vējenēm”, kur tika iepazīta vējdzirnavu vēsture un katrai klasei bija savas izklaides; 6.klase iepazina galdnieka profesiju Kazēru galdniecībā un spēlēja spēles Vārkavas parkā; 7. un 8. klases, iepazīstot ceļu caur Kaļviem, devās pētīt Dubnas upes krastu un atpūtas vietas Brokovskos, arī Čukuros; 9.klase iepazina zemnieku saimniecību “Ievas”, kā arī izbaudīja šo jauko vietu.

Pārgājienā katrs guva kādu pieredzi vai pat uzzināja daudz ko jaunu, kā arī pavadīja laiku svaigā gaisā un patīkamā sabiedrībā. Visi varam piekrist, ka pārgājieni bija izdevušies.

Nikola Anna Čaunāne,

 Vārkavas vidusskolas mediju pulciņa dalībniece

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pašpārvalžu tikšanās ‘’CEĻĀ AR PAŠPĀRVALDI’’  Latgalē 

2021.gada 30.septembrī notika Latgales reģionālā tiešsaistes tikšanās “CEĻĀ AR PAŠPĀRVALDI”, kuru organizēja Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar biedrību ‘’Pašpārvalžu atbalstam’’.

Tiešsaistes seminārā  piedalījās arī pārstāves no Vārkavas vidusskolas skolēnu parlamenta ‘’Astoņstūris” Līva Vaivode-Šulte un Elīna Ziemele, kā arī SP konsultante Silvija Stankeviča.

 Mēs iepazināmies ar atbalsta materiāliem pašpārvaldēm, ar interesantām darba metodēm. Vērojām video pieredzes stāstus. Zoom istabās iepazināmies  ar citu skolu pašpārvalžu darbu, apmainījāmies ar idejām par jauniešu dzīvi. Tika dota lieliska iespēja iedvesmoties no citu skolu organizatoriskā darba pieredzes un veidot sadarbību ar mūsu reģiona skolu pašpārvaldēm.

             Līva Vaivode – Šulte, Vārkavas vidusskolas  skolēnu  parlamenta”Astoņstūris” prezidente,  mediju pulciņa dalībniece

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ziedu paklāji un sēņu izstāde

 

Septembrī Vārkavas vidusskolas skolēni vēl centās noķert vasaru aiz astes. Lai paildzinātu vasaras noskaņu, tika veidotas divas interesantas izstādes.

Ziedu paklāji “Lietussargi”. To veidošana bija jautrs, radošs process un priekpilns brīdis visu klašu skolēniem.

Sēņu izstāde. Lai izstāde taptu, 1.-6.klašu  skolēni ar vecākiem devās uz mežu, pļavu, lai atrastu interesantus eksponātus. Katrs garāmgājējs vairākas dienas varēja aplūkot šā gada sēņu  guvumu.

Vērojot šīs izstādes, ikviens varēja gūt gandarījumu un priecāties gan par šīs vasaras krāšņajiem ziediem, gan par sēņu bagātību.

 

Vārkavas vidusskolas  mediju pulciņa dalībniece, 6.klases skolniece Maija Lazdāne

Share this...