Poļu rakstnieka Pšemislava Vehteroviča bilžu grāmata “Vista vai ola?” asprātīgā veidā iepazīstina bērnus ar mūžveco joku par to, kas bija pirmais – vista vai ola? Mazais cālēns, meklējot atbildi uz šo jautājumu, vēršas pie visiem fermas iemītniekiem, pat saimnieka, tomēr katram no sastaptajiem ir cits viedoklis.

Izlasījuši grāmatu, mēs mēģinājām noskaidrot, kurš tad bija pirmais- vista vai ola? Interesantas diskusijas izvērtās meklējot atbildes uz jautājumu – kā sauc tēti un mammu cālēnam, kucēnam, kumeliņam, jēriņam u.c. mājdzīvniekiem, noskaidrojām kuri dzīvnieki dēj olas. Tā kā tuvojās Lieldienas, tad praktiskajos darbiņos veidojām no papīra cālīti olu čaumalā un vistu ar krāsainām Lieldienu oliņām.

Līdz ar šīs grāmatas izlasīšanu mūsu dalība projektā noslēdzās. Par jauko kopā būšanu un darbošanos,  noslēguma nodarbībā katrs dlībnieks saņēma pārsteiguma balvu.

Share this...