Jau 27. reizi mūsu skolā norisinājās ”Vārkavas balvas” sacensības. Sacensībās piedalījās sportisti no Dagdas, Rudzātiem, Riebiņiem, Līvāniem, Preiļiem, Sīļukalna un Vārkavas. Kopējais dalībnieku skaits bija 129.

Labus sasniegumus sacensībās parādīja arī mūsu skolas sportisti. Sākumskolas grupā vislabāk veicās Ē. Somei(3. kl. ), G. Sparānam(4. kl.) – 2. vieta un O. Šembelam(4. kl.) – 3. vieta. Pamatskolas grupā – E. Ziemelei(7. kl.), E. Brakovskim(7. kl. ) – 1. vieta, L. Surguntei(7. kl. ) -3. vieta, D. Sparānam(8. kl.) – 3. vieta, G. Zagorskai(8. kl. ) – 1. vieta, S. Poplavskai(8. kl. )-2. vieta, J. R. Cimdiņam(9. kl. ) – 1. vieta. Starp vidusskolēniem – L. Pastaram(10. kl. ), S. Rudzātam(12. kl. ) – 3. vieta, M. Vanagai(10. kl. ), A. Briškam(10. kl. ) – 1. vieta, S. E. Upeniecei(11. kl. ), S. Stivriškai(11. kl. ) -3. vieta, V. Vanagai(11. kl. ), S. L. Liepiņai(12. kl. ) – 1. vieta, E. Nikiforovam(12. kl. ) – 2. vieta.

Iegūstot lielāko punktu skaitu savā vecuma grupā, kausu izcīnīja Valija Vanaga.

Lai veiksme un uzvaras visiem sportistiem arī nākamajās sacensībās!

Share this...