Projektu darbs

No 13. – 15. februārim skolā norisinājās darbs pie projektiem. Katra klase bija izvēlējusies sev tīkamāko tēmu. 1. klases tēma bija ”100 dienas skolā. ” Skolēni gatavoja priekšnesumus, apsveikumus, jo šos svētkus svinēja kopā ar vecākiem. Pasākuma laikā visi klātesošie varēja cienāties ar pašgatavoto kūku.

2. klases tēma – “Pasakas.” Šo dienu laikā aktīvi tika lasītas, rakstītas, zīmētas, sacerētas pasakas.Tika veidoti pasaku tēli.

3. klases skolēni strādāja pie tēmas ”Skaitļu pasaule.” Tika risināti dažāda veida uzdevumi, mēģināti “pārkost cietie rieksti.” Skolēni nopietni gatavojās diagnosticējošajam darbam.

4. klases tēma – “Sports – kā veselīgs dzīvesveids.” Klasē tika runāts par sporta svarīgo nozīmi ikviena cilvēka dzīvē. Ar interesi skolēni iepazinās ar olimpisko spēļu vēsturi, Latvijas sportistu sasniegumiem olimpiskajās spēlēs. Kaut arī šogad īstas ziemas nemaz nav, skolēni stāstīja par iespējamajiem ziemas sporta veidiem Latvijā. Kā praktiska nodarbība bija dejošana, gatavojoties tautas deju sadancim.

5. un 6. klases skolēniem bija kopīga tēma ”Māja – sāta.” Ar vārdnīcu palīdzību tika noskaidrota šo vārdu nozīme. Mājas tika arī zīmētas, veidoti apraksti. Tika izgatavota māja putniem – būrītis, izveidots mājas makets.

Zāles rotājumus dažādiem svētkiem gatavoja 7. klases skolēni.

Gatavojoties konkursam ”Izzini ķīmiju! ”, 8. klases skolēni veica dažādus eksperimentus un veidoja video.

9. klase gatavoja apsveikumus un priekšnesumus, lai iepriecinātu sociālās aprūpes centra”Vārkava” iemītniekus. Viņi viesojās arī aprūpes centrā.

10. un 11. klases skolēni strādāja pie ZPD (zinātniski pētnieciskie darbi), bet 12. klase gatavojās Žetonu vakaram.

Projektu darba laikā ikviens skolēns varēja attīstīt savas spējas, prasmi darboties grupā.

“Mediju”pulciņa dalībnieces Sanija Poplavska, Sandra Brakovska.