Biedrība “Jaunvide” 16., 17., 18. jūnijā aicina Vārkavas vidusskolas audzēkņus piedalīties triju dienu laivu izbraucienā pa Dubnas upi.  Laivošanas piedzīvojumā varēs piedalīties 20 dalībnieki (no 5. līdz 12. klasei).  Visas aktivitātes – ēdienreizes, transports, teltis,  interesanti uzdevumi, laivošana,  grupu darbi – jauniešiem ir par brīvu, jo visas izmaksas sedz projekts “PuMPuRS”. 

Šī triju dienu vasaras piedzīvojuma laikā audzēkņiem būs iespēja ne tikai apgūt jaunas prasmes, trenēt drosmi un sadarbību, bet arī labāk iepazīt sevi, savus skolas biedrus  un novadu no cita skatu punkta. Laivošana  un āra aktivitātes notiks divu pieredzējušu instruktoru vadībā, laivotājus visas trīs dienas pavadīs un atbalstu sniegs  “Jaunvides” biedri. Jaunieši izlaivos pa visu Vārkavas novada teritoriju – no Pelēču pagasta Nīdermuižas  līdz  “Staru” laipām Rožupes pagastā. 

Šis pasākums ir noslēdzošā biedrības  projekta “Piedzīvojumi aizrauj!” aktivitāte, ko biedrība “Jaunvide” īstenoja 2020./2021. gadā. Galvenais projekta īstenošanas mērķis ir dažādu interesantu un motivējošu pasākumu īstenošana Vārkavas vidusskolas audzēkņiem. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Vārkavas vidusskola un Vārkavas novada domi. 

Pieteikšanās  līdz 10. jūnijam – zvanot vai rakstot 28362243 (Dagnija) vai pasts@jaunvide.lv.  Papildu informācija par pasākumu programmu,  norisi, vietu, laiku un noteikumiem dalībniekiem tiks paziņota pēc pieteikšanās un apstiprināšanas.

Share this...