Ar interesantām aktivitātēm un iedvesmojošiem viesiem ir aizritējis biedrības „Jaunvide” projekta „Esi drošs un radošs!” oktobris. Pirmajā tikšanās reizē projekta mērķgrupa — Vārkavas vidusskolas audzēkņi, tika aicināti uz iepazīšanās un saliedēšanās aktivitāti „Uz priekšu!”. Nedēļu vēlāk 9. un 10. oktobrī Vārkavas vidusskolā viesojās Jauniešu akadēmijas “Pacelt Pasauli” vadītāja Dace Briede-Zālīte. 17. oktobrī skolēniem bija iespēja iepazīties ar jauniešiem, kas ieguvuši darba pieredzi ārzemēs. Savukārt rudens brīvlaika nedēļas nogale tika veltīta radošām nodarbībām par foto mākslu.

7. novembrī jaunieši aicināti piedalīties neformālā pasākumā “IZ-DO-DAS!”. Tā galvenais mērķis ir visiem kopīgi  pārrunāt jau notikušās aktivitātes un saplānot nākamās.  Projekta aktivitātēs aicināti piedalīties visi interesenti no piektās līdz divpadsmitajai klasei. Visas nodarbības ir bez maksas, tiek nodrošinātas tējas pauzes un transports nokļūšanai uz mājām.

Projektu “Esi drošs un radošs!” pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS). 

Share this...