Arī šajā mācību gadā mūsu skola turpina aktīvu dalību projektā”Latvijas skolas soma”. 16. oktobrī 10. – 12. klašu skolēni devās izglītojošā braucienā uz Rīgu. Pa ceļam viņi apmeklēja Likteņdārzu, bet vēlāk Ģertrūdes ielas teātrī noskatījās režisora Vladislava Nastavševa izrādi”Melnā sperma”. Skolēniem izrāde lika domāt par dažādiem cilvēkiem mums apkārt. Ar izrādi visi bija apmierināti, un atzinīgi tika novērtēta arī aktierspēle. 

30. oktobrī skolā viesojās inovatīvā jaunrades muzikālā apvienība ar mācību lekciju”Shape of Music”. Šīs apvienības trīs mūziķes piedāvāja pavisam oriģinālu iespēju vienuviet gan dzirdēt, gan redzēt, gan paspēlēt un tuvāk iepazīt visus četrus klasiskos stīgu mūzikas instrumentus- vijoli, altu, čellu, kontrabasu. Iepazīšanās ar mūzikas instrumentiem norisinājās caur tieši jauniešu vidū aktuālu latviešu un ārzemju mūziku. Skolēniem bija iespēja apskatīt tuvāk un pamēģināt spēlēt katru no šiem instrumentiem, kas iespējams, kādu ieinteresēs spert pirmos soļus ceļā arī uz nopietnu muzikālo izglītību.

„Mediju” pulciņa dalībniece Sandra Brakovska

Share this...