No 26.10 izmaiņas skolēnu autobusu marušrutā nr.2. : Bērzupes – Rimicāni – Vecvārkava – Rimicāni.

Vārkavas novada skolēnu autobusu maršruta Nr.2 saraksts

( Bērzupes – Rimicāni – Vecvārkava – Rimicāni)

( šoferis Andris Jakimovs, t. 29501967)

Skolēni uz skolu

7:40 Bērzupes
7:45 Neicenieki
7:48 Augšmukti
7:50 Alkšņāres
7:53 Līdums
7:55 Jaudzemi (labos laika apstākļos)
8:00 Kvedervecumi
8:05 Dēļusala
8:08 Brieži
8:10 Strodi
8:15 Rimicāni
8:23 Āpši
8:28 Vingri
8:30 Vet. Iecirknis
8:35 Vārkavas vidusskola
8:45 (50) Rimicāni

 


 

Vārkavas novada skolēnu autobusu maršruta Nr.2a saraksts

( Rimicāni – Vecvārkava – Rimicāni – Bērzupes)

( šoferis Andris Jakimovs, t. 29501967)

 

Skolēni no skolas

 

15:35 Rimicāni

 

15:45 Vārkavas vidusskola
15:48 Vet. Iecirknis
15:52 Vingri
16:02 Āpši
16:07 Rimicāni
16:10 Strodi
16:15 Brieži
16:18 Dēļusala
16:22 Kvedervecumi
16:25 Jaudzemi (labos laika apstākļos)
16:28 Līdums
16:30 Alkšņāres
16:33 Augšmukti
16:35 Neicenieki
16:40 Bērzupes
Share this...