Grāmata stāsta par  tumsu, kura mēdz piezagties  katru vakaru, baida gan mazos, gan arī lielos. Tumsa ir – un viss! To nevar nekur nobāzt vai aizraidīt prom… Bet Kikai Mikai šķiet citādi. Viņa nolemj padzīt nejauko Tumsu no mājām – uz Piparu zemi! Turklāt uz visiem laikiem! Patiešām – tas, kurš rīkojas drosmīgi, veic neticami brīnišķīgus atklājumus. Un biedējošās lietas pārvēršas un kļūst skaistas un jaukas vai pat smieklīgas. Ir vajadzīgs tikai mazumiņš fantāzijas…

Izlasījuši grāmatu un aplūkojuši ilustrācijas pārrunājām , kur ir tumsa un kāpēc mums ir bail no tumsas. Noskaidrojām, kas dzīvo tumsā un baida mūs, kas palīdz pārvarēt bailes. Nodarbībās krāsojām raganas, veidojām no papīra dažādus spociņus un mošķus., bet visnopietnāk bērni gatavoja tumsas vai slikto sapņu ķērājus.

Share this...