16. novembris skolā bija projekta “Valsts svētki” diena. Skolas telpās dominējošie bija sarkanbaltsarkanie toņi, jo mākslu jomas pulciņu dalībnieki bija parūpējušies par brīnišķīgiem telpu rotājumiem.

Dienas garumā klašu kolektīvos notika dažādas aktivitātes veltītas Latvijas 100gadei.

Īpaši sirsnīgs bija svētku koncerts “Latvijai 100”, kura laikā ar dziesmām, dzeju un dejām Latvija tika sveikta dzimšanas dienā. Svētku koncertā piedalījās pirmsskolas grupas”Lācīši”audzēkņi, 1.-12.klašu skolēni.

Pēc koncerta visi klātesošie cienājās ar svētku torti.

Nedaudz vēlāk, valsts svētku noskaņās, skolā norisinājās svētkiem veltīta erudīcijas spēle “Es mīlu Tevi, Latvija”. Kā jau īstā raidījumā, neiztikt arī bez pazīstamajām spēlēm – dzimšanas dienas spēle, vecvārdu minēšana, dziesmu minēšana, protams, arī laimes rats, kurš izšķir gala rezultātu. 8. – 12. klašu skolēnu komandas pārbaudīja savas latviešu valodas un mūzikas zināšanas. Uzdevumos nācās parādīt savu erudīciju ģeogrāfiskos jautājumos, kultūras dzīvē, vēstures faktos, novada un skolas faktos. Erudītākā izrādījās 12. klases komanda. Par pasākuma gaisotni un pārbaudījumu sagatavošanu parūpējās 10. klases kolektīvs.

Vārkavas vidusskolas 10. klases skolniece

Rebeka Cimdiņa

Share this...