Noslēgušās dzejas dienas Vārkavas vidusskolā. 12. septembra pēcpusdienā sākumskolas skolēni  pulcējās pie Vārkavas muižas pils, lai piedalītos dažādās aktivitātēs. Vārkavas viduskolas bibliotēka sadarbībā ar Upmalas bibliotēku skolēnus iesaistīja dažādos atraktīvos un radošos uzdevumos.

Lasījām Ineses Zanderes dzeju, atminējām kara noslēpumu, meklējām mīklu pantu atminējumus, zīmējām Miega karaļvalsts karogu, veidojām miega vilcieniņu. Noslēgumā, pirms pateicību un saldumu saņemšanas, katra klase nolasīja visiem klātesošajiem kādu no I. Zanderes dzejoļiem.

Savukārt pamatskolas un vidusskolas skolēni tikās ar dzejnieci un fotogrāfi Ilmu Kupcovu un poētiskā slema  talantu Fredu jeb īstajā vārdā Dmitriju Baranovski pasākumā „Dzīvās jūtas”. Interesantas bija sarunas par dzejas cīņām, dzejas sacerēšanu, jūtu izpaušanas veidiem un daudz ko citu. Abi mākslinieki klātesošos aicināja nebaidīties izrādīt savas emocijas, izteikt savas domas un viedokli, paust savas jūtas, apkārtējai pasaulei.

Pasākuma noslēgumā visi dalībnieki kopīgi sacerēja vienu dzejoli.

Share this...