18. decembrī mierīgi un neierasti klusi Ziemassvētku noskaņas tika radītas 1. – 4. klašu skolēniem un pirmsskolas grupiņas “Lācīši” audzēkņiem, kad notika pasākumi tikai atsevišķās klašu telpās. Skolēni kopā ar klašu audzinātājām pārrunāja Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas, skatījās video materiālus par ziemas saulgriežiem, minēja mīklas, klausījās Ziemassvētkus dziesmas,skandēja tautasdziesmas, piedalījās loterijā, priecājās par saņemtajiem sūtījumiem no Ziemassvētku pasta kastes. Ar saldumiem skolēnus iepriecināja Ziemassvētkus vecītis, kurš ar prieku noklausījās bērnu sagatavotos dzejoļus.

Par paveikto darbu, 1. semestrī skolēni saņēma liecības.

Dodoties mājup, skolēni pašgatavotas Ziemassvētku dāvaniņas, piparkūkas un apsveikuma kartiņas aiznesa arī saviem mīļajiem, lai sveiktu gaidāmajos svētkos.

Share this...