26. novembrī Līvānos notika Stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa 2020! ” pusfināls. Šogad stāstnieku konkurss notika pavisam savādākā gaisotnē, jo piedalīties klātienē, sakarā ar COVID 19 ierobežojumiem, nevarēja. Vispirms notika stāstnieku filmēšana, un nofilmēto materiālu attālināti vērtēja žūrija. Konkursa pusfinālā Mairim Velikam – 3. pakāpes diploms un tituls “Mazais stāstnieks”, Agijai Lozdai – 2. pakāpes diploms un tituls “Lielā stāstniece”, Renāram Ruzģim – 2. pakāpes diploms un tituls “Lielais stāstnieks”, Edvardam Vaivodam – Šultem – 2. pakāpes diploms un tituls “Lielais stāstnieks”, Signei Laganovskai – 1. pakāpes diploms un tituls “Lielā stāstniece”, Elvim Laganovskim – 1. pakāpes diploms un tituls “Lieliskais stāstnieks”, Mārtiņam Upeniekam 1. pakāpes diploms un tituls “Lieliskais stāstnieks”. Elvis un Mārtiņš tika izvirzīti uz valsts Stāstnieku konkursa finālu Rīgā. Vēlēsim viņiem veiksmi!

Share this...