17.martā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikas pieccīņā Jēkabpilī. Mūsu skolas sportisi guva labus rezultātus. 44 dalībnieku konkurencē zēniem – 2. vieta Guntim Sparānam, 13. vieta – Dominikam Kusiņam un 16. vieta – Oliveram Šembelam. 50 dalībnieču konkurencē meitenēm – Ērikai Somei 32. vieta.

18.martā Daugavpilī notika 19. H.Silova sacensības augstlēkšanā. Mūsu skolu pārstāvēja 3 sportisti – Matīss Sparāns, Guntis Sparāns un Markuss Soms. U-16 vecuma grupā 18 sportistu konkurencē mūsu jaunieši izcīnija 7. un 1. vietu.  Ar personīgo rekordo – 1,76 m – 1. vietu izcīnīja attiecīgi Matīss Sparāns. Šie rezultāti ļāva sportistiem ierindoties visu 19 turnīru uzrādīto rezultātu pirmajā desmitniekā. 7.vietu ieguva un  1,55 m pieveica Markuss Soms.

Teicams starts bija Guntim Sparānam U-14 grupā. Pārliecinoši tika izcīnīta 1. vieta ar rezultātu 1,60 m. Tas bija 2. visu laiku labākais šī turnīra rezultāts. Sacensību rekordu sasniegt liedza nogurums pēc sīvās cīņas iepriekšējā dienā Latvijas čempionātā daudzcīņā, kur Guntis augstlēkšanā pārlēca 1,67 m augstu latiņu.

 

Mediju pulciņa dalībniece

Alise Krūmiņa

Share this...