Ar janvāra mēnesi ir atsācies mācību priekšmetu olimpiāžu maratons. Nesen notikušajā starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē 9.klases skolniece Dace Plivda izcīnīja 1. vietu un tika uzaicināta piedalīties uz latviešu valodas un literatūras olimpiādes trešo posmu valstī. Skolēni ar lielu aizrautību izbauda slidošanas prasmes pie skolas ierīkotajā slidotavā. Slidotava ir pieejama ikvienam novada iedzīvotājam, kurš ir draugos ar šo ziemas sporta veidu. Slēpošanas prasmes varam apgūt Preiļos, kur ar sporta inventāru mūs nodrošina Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skola, kuras audzēkņi esam arī mēs. Šī mēneša laikā mūsu skolas skolēni ir piedalījušies dažādās sacensībās.“Mazās balvas” 2.kārtas 1.vietas ieguvēji – Oļegs Furtikovs (2.kl.)-1000 m, Markuss Soms (4.kl.)- augstlēkšanā un lodes grūšanā, zēnu un meiteņu stafetes komandas. 2.vieta- Nellijai Ceplei (4.kl.), Ievai Jaunromānei (6.kl.)- lodes grūšanā, Guntim Sparānam (3.kl.)- augstlēkšanā, Ervīnam Brakovskim (6.kl.)- 60 m un tāllēkšanā, Valērijai Furtikovai (6.kl.)- 1000 m skrējienā. 3. vieta- Liliānai Surguntei (6.kl.)- barjerskrējienā, Rinaldam Božim (6.kl.)- lodes grūšanā, Ērikai Somei (2.kl.), Oliveram Šembelam (3.kl.)- 1000 m, Matīsam Sparānam (5.kl.)- augstlēkšanā. Latvijas čempionātā soļošanā 2. vietu ieguva 9.klases skolnieks Dāvis Salcevičs 5 km distancē. Latvijas čempionāta atlases sacensībās 3.vieta Ervīnam Brakovskim stafetē sporta skolas izlases komandā un tiesības startēt finālā. Ludzas atklātajā čempionātā B un A grupā 2. vietu lodes grūšanā izcīnīja 10.klases skolnieks Uldis Gavars. Latvijas čempionātā daudzcīņās 9. klases Andim Briškam 5.vieta A grupā, 11.klases skolēnam Mārim Ceplim 6. vieta junioru grupā. Māris uzstādīja arī jaunu skolas rekordu kārtslēkšanā – 3m 20 cm. Cerams, ka tikpat veiksmīgs būs viss 2019. gads.

Share this...