30. janvārī Vārkavas vidusskolas SP “Astoņstūra” pārstāvji piedalījās skolēnu pašpārvalžu sadraudzības pasākumā “Rūķu burziņš Pelēčos”. Diena tika pavadīta smejoties un aktīvi darbojoties.

Pelēču pamatskolas skolēni sagaidīja visus ar sveicieniem un priekšnesumiem, jautrībā ievelkot arī pārējos. Viena no dienas aktivitātēm bija uzdevumu veikšana pa skolas telpām. Dažādās stacijās mūs sagaidīja oriģināli pārbaudījumi. Nācās gan trāpīt mērķī, lasīt pupiņas un siet mezglus, gan gatavot ēdienus, fotografēties un veidot rokdarbus. Sporta stafetē ieguvām 1. vietu un nopelnījām jaunu spēli. Varētu teikt, ka tagad ideāli pārzinām Pelēču pamatskolu. 

Vēlāk katram skolēnu parlamentam bija jāatrāda savs mājasdarbs – Popiela kā novēlējums Jaunajā gadā. Novērtējām visus priekšnesumus un paši atrādījām savu darbu, novēlot visiem piekopt zaļāku dzīvesveidu. Tomēr vislabākais un skatītāju novērtētākais Popielas priekšnesums bija JEPVĢ komandai.

Mūsu skolēnu parlaments bija patīkami pārsteigts par Pelēču kolēģu sagatavotību un pārdomāto dienas norisi. Visi labi pavadījām laiku. Noteikti varam viņus uzslavēt un ceram satikties kādu citu reizi!

 

SP prezidenta vietniece un “Mediju” pulciņa dalībniece Rebeka Cimdiņa

Share this...