Šis laiks katram no mums ir jaunu pārbaudījumu un izaicinājumu pilns.

Kopš 13. marta Latvijā ir izsludināta ārkārtas situācija, kura 7. aprīlī tika pagarināta līdz 12. maijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību Latvijā. Ir jāievēro dažādi piesardzības pasākumi, tai skaitā, mācības notiek attālināti.

Man, personīgi, problēmu mācīties attālināti nav. Katru dienu E-klases pastā skolotāji nosūta uzdevumus, kuri jāizpilda noteiktā termiņā. Ja rodas jautājumi, vienmēr ir iespēja sazināties ar skolotājiem un risināt radušos problēmu. Mācoties attālināti, var saplānot savu dienas kārtību, izgulēties, veikt nepieciešamos darbus un izmantot atlikušo laiku lietderīgi.

Noteikti nevajag aizmirst par fiziskajām aktivitātēm. Pastaiga svaigā gaisā, brauciens ar velosipēdu vai treniņš varbūt ir tieši tas, ko jau sen bijām vēlējušies sākt regulāri darīt. Vakaros mani priecē fascinējošie saulrieti. Katrs no tiem ir atšķirīgs un savdabīgs. Pašizolācijas laikā var beidzot sākt darīt lietas, kam ikdienā nav atlicis laika. Šis ir brīdis, kad apstāties ikdienas steigā, novērtēt to, kas patiešām mūsu dzīvēs ir dārgs, un pavadīt laiku ar ģimeni.

Novēlu visiem cilvēkiem būt uzmanīgiem un ievērot piemērotos pasākumus, lai ierobežotu Covid-19 izplatību! Nepagursim ne garā, ne miesā, bet gan skatīsimies pozitīvi uz visu notiekošo un centīsimies atrast jaunas iespējas attīstībai arī šādos apstākļos! Lai Dievs Jūs svētī, un lai saulains pavasaris!

Skolēnu parlamenta prezidente, “Mediju” pulciņa dalībniece un 11.klases skolniece

Sigita Stivriška

 

 

Share this...