Pēc Ernesta Lazdāna uzvaras TV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” kā balva bija arī teātra izrādes apmeklējums. 5. janvārī 8. klase kopā ar klases audzinātāju devās uz muzikālu izrādi “Sudraba slidas” Rīgas Nacionālajā teātrī pēc rakstnieces Mērijas Meipsas- Dodžas tāda paša nosaukuma darba motīviem. Izrāde bija par diviem nabadzīgiem bērniem, kuri dzīvoja pussabrukušā un pelēkā namiņā. Tuvojās slidošanas sacensības. Visi bērni tām trenējās uz aizsalušā kanāla. Bagātajiem bērniem bija slidas, taču nabadzīgajiem to nebija. Dzīve bagātos bērnus nebūt nebija padarījusi skopus un ļaunus, un notika brīnumi… Šī izrāde lika padomāt par to, ka laba sirds ļauj pārvarēt visus šķēršļus arī par spīti tam, cik naudas tev ir makā. Izrādes režisors E.Freibergs ir uzsvēris, ka Ziemassvētku brīnums nav rodams dāvanās, īstais brīnums notiek tad, ka cilvēku sirdis paveras  viena pret otru, kad cilvēki viens otru sajūt, kad ir miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts.

 

Share this...