Noilgojušies pēc klātienes aktivitātēm, skolēni un skolotāji ir pavadījuši darbīgu septembri un oktobra sākumu.

  1. septembrī Vārkavas muižas parka estrādē esam noskatījušies filmu “Acis man zilas, zaļas”, kurā filmējās mūsu skolēni T. Sprindžs, E. Brakovskis, M. Sparāns, E. Lazdāns. Notika arī sarunas ar filmas režisori un scenāristu.

Rosīgi darbojas skolas bibliotekāre M. Pastare – 7.septembrī notikusi nodarbība “Pirmklasnieks un bibliotēka”, 16.septembrī – Dzejas dienu pasākums Vārkavas parkā un uzsākta darbošanās projektā “Bērnu, jauniešu, vecāku žūrija”.

Skolēni jau tradicionāli aktīvi iesaistās sporta aktivitātēs. 11.septembrī aizvadīts “Vārkavas bezceļu” skrējiens. Visu dalībnieku ieguvums ir sportiskā gara stiprināšana un, protams, priecē arī godalgoto vietu ieguvēji savās vecuma grupās: 1. vieta – Ē. Somei; 2.vieta – D. Kuzmenko, V. Vanagai; 3.vieta – L. Ceplei, S. Stivriškai, O. Šembelam, D. Salcevičam. 19.septembrī Vārkavas novada atklātajā vieglatlētikas čempionātā piedalījās vairāk kā 230 sportisti no mūsu un citiem Latgales novadiem.

Sportistu rezultātus var aplūkot Latvijas Vieglatlētikas savienības mājas lapā. Noticis skolas rudens kross. Skolas komanda ir startējusi Valsts skolu rudens krosa stafetēs, kur 28 komandu konkurencē izcīnīta 5.vieta valstī un individuāli A. Briška, D. Salcevičs un L. Pastars ieguvuši 3.vietu. Skolas sportisti ar Vārkavas novada domes atbalstu regulāri piedalās Preiļu parka ½ stundas skrējienu sērijā.

Skolēnu komanda “Vuorkaļi” – A. Ločs, K. Plots, S. E. Upeniece, L. Pastars – piedalās pasākumu ciklā mūsdienu komunikācijā un informācijā “Ar Eiropys tvierīņi Latgolā”.

Mediju” pulciņa vadītāja Silvija Stankeviča

Share this...