Bez nopietnā mācību darba, skolā notika daudz un dažādu pasākumu.
13.februārī vidusskolēni ņēma aktīvu dalību Ēnu dienā, apmeklējot dažādas Preiļu iestādes.
14.februārī skolā tika svinēta Valentīndiena. Valentīndienas svinības organizēja un vadīja 9.klase. Pirms pasākuma tika veikta aptauja par tradicionālajām Valentīndienas nominācijām. Tika iekārtots fotostūrītis un «Mīlas pasts.» 5 . – 12. klašu skolēniem vajadzēja sagatavot Popielas priekšnesumu «Ar mīlestību sirdī». Katrs pasākuma dalībnieks varēja piedalīties dažādās Valentīndienai veltītajās spēlēs.
15. februārī notika Projekta diena, kuras laikā klašu kolektīvi zīmēja zīmējumus «Kustība».
18. februārī 1. – 7. klašu skolēni piedalījās nodarbībā «Drošs internets». Nodarbību vadīja Droša interneta vēstnese I.Poplavska.
1. martā ar aizkustinošu montāžu Žetonu vakarā klātesošos priecēja 12. klases skolēni. Savas prasmes aktiermākslā skolēni parādīja lugā «Anastase i mobilais telefons».
1. – 7. klašu skolēni ar dažādām jautrām aktivitātēm centās aizbaidīt ziemu Meteņdienas pasākumā.
Iniciatīvas «Latvijas skolas soma» ietvaros 1. – 4. klašu audzēkņi Rēzeknē apmeklēja muzikālo izrādi «Vilkam tāda dvēselīte», bet 8. – 12. klašu skolēni piedalījās «Boņuka balvas» pasniegšanas ceremonijā.
Jaunāko klašu skolēni aktīvi iesaistījās V.Plūdoņa 145. jubilejai veltītajā pasākumā «Nāciet visi galma ļaudis tādu ērmu skatīties!».
Tie skolēni, kurus interesē robotika, zinoša pasniedzēja vadībā piektdienās varēja darboties robotikas pulciņā.
Skolā tika atzīmēta Pasaules Ūdens diena, kuras laikā skolēni veica dažādus pētījumus par ūdeni, kuri lika aizdomāties par ūdens nozīmīgumu uz mūsu planētas.
Pavasara brīvdienās skolā notika radošā darbnīca peoniju ziedu izgatavošanā. Šoreiz skaistos ziedus kā telpu dekorāciju veidoja skolas darbinieki. Ziedi iznāca ļoti skaisti. Cerams, ka ziedi sagādās prieku ikvienam skolēnam un mūsu ciemiņiem.

Vārkavas vidusskolas 10.klases skolniece Sigita Stivriška

Share this...