Olimpiskā diena Vecvārkavā

gada 22. aprīlī visā Latvijā notika Olimpiskā diena. Tā notika arī mūsu skolā. 12. klases skolēni un audzinātāja ar olimpisko karogu rokās iesāka šo dienu, skolas stadionā noskrienot olimpisko apli. Pēc tam mūzikas ritmā vingrojām tos vingrinājumus, kurus rādīja 5. klases skolnieces Ērika Some un Daniela Kuzmenko. Visi skolēni un skolotāji  pasākumu pabeidzām, noskrienot dažus apļus ap stadionu. Sākumskolas skolēni palika stadionā un spēlēja sportiskas spēles un rotaļas, pārējie skolēni devās uz klašu audzinātāju stundām. Tas bija možs dienas sākums un labs pieteikums Lielās talkas nedēļai.   Mediju pulciņa dalībniece Dita Ruzģe.

Continue Reading

Lieldienas Vārkavas vidusskolā

Kā katru gadu skola ir izrotāta un krāšņi sagaidīja Lieldienas. aprīlī Lieldienu pasākums notika ārā, skolas priekšā. Tur pulcējās visi 1. – 6. klases skolēni. Jautri noskaņotie skolēni klausījās un skaitīja tautas dziesmas un ticējumus par Lieldienām. Visi minēja mīklas. Pēc tam bija laiks izskraidīties jautrās spēlēs un rotaļās un varbūt pat iegūt kādu balvu. Notika kaulēšanās, un visi noskaidroja, kuriem skolēniem bija stiprākās Lieldienu olas. Ļoti iecienīta nodarbe vienmēr ir olu ripināšana, un visi bija prieka pilni. Nu vasarai ceļš ir vaļā! Mediju pulciņa dalībniece Dita Ruzģe

Continue Reading